МОСКВА (QHA) -

 

Український журналіст, політв'язень Роман Сущенко написав листа перед етапуванням у колонію.

Листа від політв'язня розмістив у своєму Facebook представник Романа Сущенка у Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ), російський юрист Марк Фейгін.

У листі Сущенко подякував усім, хто підтримував його і його сім'ю. Він зазначив, що вірить у щасливе вирішення ситуації, в якій опинився.

— Шановні колеги, друзі, співвітчизники. Промайнули два роки ув'язнення. Я вам дуже вдячний за вашу солідарність, допомогу, підтримку і участь. Жодного разу не сумнівався у щирості й запалі таких колективних дій. Сподіваюся, що ви й надалі продовжите підтримувати мене, мою сім'ю і справедливість. Вірю у щасливе вирішення ситуації, в якій опинився. Постійно відчував підтримку української влади, нашої держави, уряду, Президента, громадянського суспільства і простих людей. Низький уклін вам. До зустрічі у Києві, — написав політв'язень.

 

QHA повідомляло, що до Романа Сущенка 3 жовтня не пустили його представника у ЄСПЛ Марка Фейгіна. Адвокат підкреслив, що політв'язня можуть етапувати в колонію вже 8 жовтня.

Нагадаємо, Верховний суд РФ визнав законним вердикт Московського міського суду про 12 років ув'язнення для Романа Сущенка.

Марк Фейгін заявив, що Роман Сущенко готовий написати прохання про помилування президенту РФ Володимиру Путіну, якщо Москва і Київ домовляться про його обмін.

QHA