РОСТОВ-НА-ДОНУ (QHA) -

Адвокати фігурантів "ялтинської справи" Емір-Усеіна Куку і Мусліма Алієва — Еміль Курбедінов і Айдер Азаматов прокоментували рішення суду, який відбувся сьогодні у Північно-Кавказькому окружному суді міста Ростов-на-Дону.

За словами адвокатів, захист та інші фігуранти сфабрикованої "справи "Хізб ут-Тахрір" заявили ряд клопотань, у тому числі й про виїзне засідання суду на території Криму. Проте суд відхилив їх.

За словами Еміля Курбедінова, сторона захисту і не розраховувала, що суд ухвалить інше рішення.

Коментуючи постанову суду про переведення Мусліма Алієва та Емір-Усеіна Куку до іншого СІЗО, Айдер Азаматов зазначив, що суд пояснив своє рішення тим, що так зручніше перевозити і доставляти до суду кримськотатарських активістів.

Раніше QHA повідомляло, що наступне судове засідання над кримськими активістами за надуманою "справою "Хізб ут-Тахрір" відбудеться 31 січня.

Нагадаємо, спікер міністерства закордонних справ Мар'яна Беца від імені України висловила протест у зв'язку із судовим розглядом щодо фігурантів надуманої «справи «Хізб ут-Тахрір».

Беца заявила, що Київ вимагає від Москви звільнення політичних в'язнів.

Нагадаємо, фігурантами так званої «справи «Хізб ут-Тахрір» є: Рефат Алімов, Арсен Джеппаров, Емір-Усеін Куку, Муслім Алієв, Енвер Бекіров і Вадим Сірук.

Кримські татари звинувачуються у активній підтримці діяльності ісламського угрупування «Хізб ут-Тахрір».

QHA