КИЇВ (QHA) -

Радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк розповіла подробиці нападу на неї юристу Масі Найєму, коли він відвідав її у херсонській лікарні. Про розмову з Катериною Гандзюк Найєм написав на своїй сторінці у Facebook.

— Вийшла, мене облили. Відчула щось тепле. Потім зрозуміла, що одяг почав плавитися. Додому не могла піти. Перехожі намагалися промити водою.

Очевидці повідомили, що одяг і волосся Гандзюк диміли від роз'їдання кислотою. Зараз її стан близький до важкого.

Радниця міського голови наголосила, що розуміла, що може стати жертвою нападу через свою політичну діяльність, а також через конфлікти з керівництвом поліції міста.

— Я відчувала, що після нерозкритих злочинів в Одесі, після того, що 32 дні поліція Херсона намагалася встановити, що Сергій Нікітенко — журналіст, я відчувала, що я — наступна ... Я не спілкуюся ні з якими правоохоронцями з Херсона.

За словами Найєма, батько Катерини Гандзюк бачив нападника за декілька днів до події.

У Гандзюк постраждали тулуб, рука і ліве око. Заступник начальника Херсонського обласного УМВС Микола Вербицький додав, що усього нападник вилив на Гандзюк близько літра рідини. Він зазначив, що радника голови Херсона облили сірчаною кислотою.

Справу перекваліфікували з хуліганства на замах на вбивство з особливою жорстокістю.

QHA повідомляло, що вчора, 31 липня, невідомий чоловік облив кислотою Катерину Гандзюк. Нацполіція Херсонської області попросила допомогти встановити особу нападника і опублікувала декілька фотографій підозрюваного.

Джерело: Херсон online

Фото: Facebook Катерина Гандзюк

QHA