СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Режисери документального і анімаційного кіно зняли сьомий ролик на підтримку політв'язнів окупованого Криму. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

Сьоме відео присвячено політв'язнів Олександру Костенку.

Олександра Костенка засудили до чотирьох років ув'язнення за нібито «заподіяння представнику влади легкої шкоди здоров'ю».

Активісти нагадали, що кожен бажаючий може приєднатися до проекту. Потрібно лише обрати політв'язня зі списку Олега Сенцова і зробити про нього ролик. Усі відео відправляють куратору проекту — Таїсії Кругових.

QHA повідомляло, що режисери документального і анімаційного кіно створюють ролики на підтримку політв'язнів Криму. Наразі в роботі знаходяться фільми про таких політв'язнів, як Олександр Шумков, Енвер Мамутов, Сервер Зекірьяєв, Сервер Мустафаєв, Сергій Литвинов, Асан Чапух, Бекір Дегерменджі, Микола Дадеу, брати Абдуллаєви, Володимир Балух.

Раніше Ірина Геращенко зазначила, що Україна готова передати 23 громадян Російської Федерації, які відбувають покарання за тяжкі злочини проти територіальної цілісності й суверенітету України в обмін на українських заручників. За її словами, необхідно тиснути на Путіна для звільнення заручників до Чемпіонату світу з футболу.

QHA