КИЇВ (QHA) -

Міністерство охорони здоров'я знову відсторонило від роботи ректора Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Катерину Амосову, повідомляє прес-служба відомства.

Окрім того, міністерство ухвалило рішення оскаржити постанову Адміністративного суду Києва про відновлення Катерини Амосової на посаді ректора медуніверситету.

У МОЗ до цих пір звинувачують ректора у зриві ліцензійного іспиту "Крок" для студентів-стоматологів, а також у блокуванні роботи міністерської комісії.

— Протягом більш ніж тижня роботи комісії адміністрація університету фактично блокувала її роботу, не надаючи необхідні документи і не допускаючи членів комісії до ректорського корпусу НМУ. Тільки на 9-й день роботи комісії Катерина Амосова з'явилася на засідання і надала копії матеріалів щодо процедури проведення іспиту та співпраці з Центром тестування, — йдеться у повідомленні.

Також МОЗ України ухвалило рішення продовжити термін роботи міністерської комісії з перевірки забезпечення іспитів "Крок" в університеті на два тижні — до 23 березня і відсторонити на цей час від роботи ректора вузу.

Раніше повідомлялося, що Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення поновити Катерину Амосову на посаді ректора Національного медичного університету імені Богомольця.

Нагадаємо, уперше Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) відсторонило від роботи Катерину Амосову 20 лютого.

QHA