ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

Радник міністра внутрішніх справ України, голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко заявив, що в кожному обласному центрі буде створено робочу групу, покликану суттєво впливати на законодавство.

— За результатами сьогоднішньої зустрічі буде створено робочу групу із взаємодії з органами, які координуються міністром внутрішніх справ у Запорізькій області. До складу робочої групи увійдуть усі бажаючі. Всі ті, хто може завдяки своїм знанням та вмінням допомогти злагоджено працювати всій системі Міністерства внутрішніх справ, розповів Мартиненко.

Зазначимо, що робоча група співпрацюватиме абсолютно з усіма підрозділами, включаючи і Нацполіцію, і ДСНС, і гвардію, і прикордонників, і міграційну службу. До спільної роботи запрошують і представників ЗМІ.

Створена робоча група увійде до складу громадської ради Запорізької області.

— Запорізька область це вже 8-а область, де ми проводимо такі зустрічі. До цього з робочим візитом ми побували у Сумській, Полтавській, Миколаївській, Херсонській, Одеській, Харківській та Дніпропетровській областях, каже радник міністра.

До слова, на наступному тижні Мартиненко зустрінеться з журналістами і громадськими діячами Львова та Закарпаття.

На думку Мартиненка, на сьогодні в кожному обласному центрі країни вкрай важливо створити робочі групи. Такі нововведення зможуть надати істотну допомогу і підтримку у боротьбі із гральним бізнесом, що набирає обертів в Україні:

— В Україні дуже поширений гральний бізнес, незважаючи навіть на його заборону. Навіть є «підприємства», внесені до списку санкцій РНБО, які фінансують російського агресора. Однак гроші в цей гральний бізнес вкладають українці, які прийшли пограти на автоматах. Ми будемо розробляти алгоритм виходу з цієї ситуації, — заявив Мартиненко.

До слова, на найближчий «круглий стіл», який буде присвячений темі грального бізнесу, Мартиненко вже запросив представників РНБО, Міністерства фінансів (на запити радника міністра внутрішніх справ щодо видачі ліцензій власникам ігрових автоматів, Мінфін відповідає, що з 2014 року таких ліцензій нікому не видає, — ред), Державної фіскальної служби і Нацполіціі.

Крім цього, Володимир Мартиненко додав, що на зміну ставлення українців до суспільно значущих подій вплинула Революція Гідності.

В Україні активна громадськість,  резюмував радник міністра.

Варто зазначити, що акцент Мартиненка на те, що робочі групи займатимуться обговоренням шляхів вирішення для перешкоджання діяльності підприємців у сфері незаконного грального бізнесу, є важливим.

Як повідомлялося раніше, президент групи компаній DCH, харківський олігарх Олександр Ярославський допускає легалізацію грального бізнесу в Україні як джерело значних надходжень до державного бюджету.

Марина Литвинчук

ФОТО: інтернет

QHA