ВАШИНГТОН (QHA) -

Росія мовчить про хімічні викиди на заводі «Кримський титан» в окупованому Криму, як лідери СРСР у свій час замовчували аварію на Чорнобилі у 1986 році.

Такі порівняння з'явилися після того, як окупанти вивезли понад 4 тисячі дітей з Армянська, пише The Washington Post.

— Сірчистий газ не має кольору. Однак, незважаючи на це, непомітити ознак екологічної катастрофи було неможливо. Люди в місті повідомляли про маслянисту субстанцію, яка осідала на металевих поверхнях, а також про забруднення повітря. BBC повідомило, що до лікарні неподалік надходить безліч пацієнтів з проблемами дихальних шляхів і з хімічними опіками. А у цей час російські «чиновники» заперечують, що витік отрути небезпечний для здоров'я. Схожі симптоми спостерігалися і на материковій території України, неподалік від адміністративного кордону з Кримом, — пише видання.

The Washington Post пише, що після того, як на «Кримському титані» стався викид сірчистого газу, померло троє людей. Окупаційна влада півострова до недавнього часу нічого з цим не робила, однак сам власник заводу визнав викид речовини.

Нагадаємо, заступник директора заводу Андрій Доганов заявив, що «Кримський титан» призупинив роботу. Воду, яку використовували на виробництві, зіллють до кислотонакопичувача, зазначив він.

Джерело: УНИАН

QHA