БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

Кримського татарина Османа Бєляєва, в будинку якого сьогодні провели обшук, розшукують його близькі та друзі.

Про це повідомляє громадська організація "Кримська солідарність".

Так, мати Бєлялова заявила про зникнення сина, який до цих пір не з'являвся вдома. Відзначимо, Осман Бєлялов виїхав до Сімферополя, але туди не доїхав. З ним обірвався зв'язок.

У свою чергу, користувачі соцмереж розміщують пости з підписом "Де Осман Бєлялов?".

Тим часом, стало відомо, що силовики відпустили Решата Бєлялова — батька Османа.

За даними правозахисників, Решата Бєлялова після обшуків доставили в РВВС Бахчисарая. Туди ж прибув адвокат Руслан Абдурашитов. Адвокат планував подати скарги і заяви про порушення у діях співробітників силових структур під час проведення обшуку в будинку родини Бєлялова.

Раніше повідомлялося, що російські силовики затримали батька кримського татарина Османа Бєлялова. Однак двох стримерів, які знімали на мобільні телефони обшук в будинку Бєлялова, відпустили. У них зняли відбитки пальців і навіть сфотографували.

Нагадаємо, сьогодні вранці, 13 вересня, російські силовики прийшли з обшуками в будинок кримського татарина, активіста "Кримської солідарності" Османа Бєлялова, який займається вирішенням соціально-побутових проблем сімей політв'язнів. На момент обшуку самого Бєлялова вдома не було. Він виїхав до Сімферополя, але туди не доїхав. З ним обірвався зв'язок.

Раніше кримського татарина визнали «винним в адміністративному правопорушенні» через участь у «несанкціонованому мітингу» в травні 2016 року.

QHA