КИЇВ (QHA) -

 

Українського політв'язня, журналіста Романа Сущенка 4 жовтня у СІЗО Москви відвідали дружина і донька — Анжеліка і Юлія Сущенко.

Це була їхня перша зустріч за останні вісім місяців, розповіли рідні політв'язня на прес-конференції, передає кореспондент QHA.

— Наша зустріч з Романом відбулася вчора. Менше години тривало побачення. Ми побачили його вперше за 8 місяців. Він сильно схуд і постарів, — зазначила Анжеліка Сущенко.

Юлія Сущенко додала, що побачення з батьком було емоційно важким.

— Він дуже змінився у негативний бік, усі стреси було видно. Хоча батько робив вигляд, що тримається, але на нього це все сильно впливає.

 

QHA повідомляло, що Роман Сущенко написав листа перед етапуванням у колонію. Він подякував усім, хто підтримував його і його сім'ю, а також заявив, що вірить у щасливе вирішення ситуації, в якій опинився.

Нагадаємо, Верховний суд РФ визнав законним вердикт Московського міського суду про 12 років ув'язнення для Романа Сущенка.

Адвокат політв'язня Марк Фейгін заявив, що Роман Сущенко готовий написати прохання про помилування президенту РФ Володимиру Путіну, якщо Москва і Київ домовляться про його обмін.

QHA