КИЇВ (QHA) -

У Києві на перетині вулиць Банкової та Інститутської пройшла акція родичів всіх категорій незаконно утримуваних Росією осіб. Про це з місця подій повідомляє кореспондент QHA.

Учасники акції вирішили нагадати лідерам Європейського союзу, які приїдуть до столиці на саміт Україна — Європейський союз, про гуманітарну складову російської агресії проти України — про своїх рідних, які перебувають у полоні на непідконтрольній Україні території Донбасу, а також в окупованому Криму і в Росії.

На акцію родичі полонених і політв'язнів принесли плакати, на яких зображені очі їхніх рідних. Вони сподіваються, що очі людей, які можуть вплинути на звільнення українців, зустрінуться з очима заручників Кремля.

Родичі полонених написали звернення президенту Європейської комісії Жан-Клоду Юнкеру і президенту Європейської ради Дональду Туску, які мають намір прибути до України 13 липня для участі у 19-му саміті Україна — ЄС.

До родичів військовополонених і в'язнів Кремля вийшла віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка пообіцяла передати їхнє звернення представникам ЄС.

Відзначимо, що станом на квітень 2017 року 121 українець незаконно утримується у полоні бойовиків на Донбасі, а політв'язнями Кремля числяться більше 40 осіб.

QHA