МОСКВА (QHA) -

Російські журналісти, режисери і актори написали звернення до президента РФ Володимира Путіна з проханням помилувати українського політв'язня Олега Сенцова.

Звернення підписали журналісти Володимир Познер і Ксенія Собчак, глава "Росскино" Катерина Мцітурідзе, режисери Костянтин Бронзит, Андрій Звягінцев, Павло Лунгін, Юрій Норштейн, Олександр Сокуров, Валерій Тодоровський, Олексій Учитель, Олексій Федорченко, а також актриса Чулпан Хаматова.

— Необхідно проявити милосердя, щоб врятувати людське життя. Нам треба пом'якшувати політичний клімат в країні, миритися з сусідами. Помилуйте Олега Сенцова, ми просимо Вас, — йдеться у зверненні.

Вони відзначили, що вина Сенцова не така, щоб за неї давати 20 років ув'язнення.

— Людина вмирає. Ми не думаємо, що вина його настільки велика, щоб за неї давали 20 років. Він щирий і чесний у своїх переконаннях — його безстрокове голодування це доводить.

Нагадаємо, український омбудсмен Людмила Денісова заявила, що їй відмовили у зустрічі з Олегом Сенцовим. За словами Денісової, начальник управління відмовився надавати будь-яку інформацію про стан в'язня.

Відзначимо, Олег Сенцов розпочав голодування 14 травня, вимагаючи від російської влади звільнити всіх українських політв'язнів.

Джерело: Ехо Москви

QHA