КИЇВ (QHA) -

Російську комедійну актрису Олену Воробей не випустили з аеропорту у Києві, про що вона повідомила в Інстаграмі.

Гумористка висловила жаль, що через це зірвався спектакль з її участю.

— Оце сиджу в аеропорту Києва. Неприємна, звісно, історія — не випустили мене. Дуже шкода киян, глядачів, які купили квитки і збиралися сьогодні подивитися класну комедію, прем'єру.

Росіянка порівняла заборону на в'їзд в Україну окремим російським громадянам із ситуацією у палестино-ізраїльських відносинах.

Керівник Ради громадської безпеки України Марк Гордієнко вказав, що Воробей раніше виступала в окупованому Криму, що і стало приводом для відмови їй у в'їзді на територію країни.

— Наші прикордонники у Києві не пустили в Україну Олену Воробей. Вона спочатку придурювалася і говорила, що у Криму вона взагалі ніколи не виступала, потім почала погрожувати нашим хлопцям.

Нагадаємо, співачці Юлії Самойловій, що мала представляти РФ на Євробаченні-2017, СБУ офіційно заборонила в'їжджати на територію України протягом трьох років, оскільки 2015 року росіянка побувала в окупованому Криму, порушуючи українське законодавство.

1 квітня в СБУ повідомили також про заборону в'їзду в Україну російському дизайнеру Артемію Лебедєву, який 2015 року створив логотип Криму для окупантів.

ФОТО: інтернет

QHA