СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Громадяни РФ активно зводять індивідуальні будинки на схилі Сапун-гори в Криму, хоча там велика кількість поховань часів Другої світової війни, заявив керівник Севастопольського товариства охорони природи, прав людини та історичної спадщини Валентин Шестак.

За його словами, суспільство направило листи до "Севприроднадзор" і "Севспадщина", вимагаючи проведення історико-археологічних розкопок.

— Ця територія активно забудовується жителями Росії, але вони не розуміють, що зводять свої будинки на кістках захисників, визволителів Севастополя у 1941 – 1942 і 1944 рр., викопують червонокнижні сосни, — сказав Шестак.

Втім, відповідь Севастопольського товариства охорони природи так і не отримали. Тим часом будівельні роботи на пагорбі тривають повним ходом.

Раніше QHA повідомляло, що окупанти в Криму хочуть дозволити забудову історичної частини Севастополя. Так, міністерство культури Росії планує змінити наказ, який обмежує там забудову.

Так званий «губернатор» Севастополя Дмитро Овсянніков відзначив, що через наказ міністерства культури РФ міська влада не може реалізувати проекти Федеральної цільової програми.

Джерело: Под прицелом

QHA