КИЇВ (QHA) -

Роскомнагляд хоче закрити доступ до сайту Кримської правозахисної групи. Повідомлення про заборону сайту опубліковано на сайті Кримської правозахисної групи.

У повідомленні йдеться, що якщо правозахисники не видалять три публікації, то доступ до сайту обмежать на території РФ.

— В усіх трьох публікаціях міститься інформація про те, що Російська Федерація проводить в Криму незаконний призов до своєї армії, що є військовим злочином і порушенням міжнародного гуманітарного права. Ми роз'яснювали у цих публікаціях, чому це є військовим злочином і яким чином Росія проводить призов, — зазначила представник Кримської правозахисної групи Ірина Сєдова.

Вона підкреслила, що в РФ звернули увагу саме на ці публікації через те, що за подібні військові злочини можна притягнути до кримінальної відповідальності.

— Оскільки провину за ці військові злочини, якщо Міжнародний трибунал розглядатиме, то винуватцями в цих злочинах, починаючи з Путіна і закінчуючи верхівкою командування Міноборони РФ, Генштабу, так як вони віддають накази про початок і проведенні усіх призовних кампаній в окупованому Криму, — сказала правозахисниця.

Сєдова додала, що правозахисна група не видалятиме з сайту публікації, оскільки вважає рішення Роскомнагляду нелегітимним.

— Роскомнагляд не має права диктувати свої умови жителям України, окупованого Криму, — заявила вона.

QHA повідомляло, що Роскомнагляд вніс до реєстру заборонених сайтів IP-адреси найбільших російських інтернет-компаній, таких як «Яндекс», «ВКонтакте» і «Однокласники», а також адреси, які належать Facebook, Twitter, Yahoo і Liveinternet.

Нагадаємо, Таганський районний суд Москви ухвалив рішення задовольнити позов Роскомнагляду про блокування месенджера Telegram.

Джерело: Громадське Радіо

QHA