СЕВАСТОПОЛЬ (QHA) - -

Фактичне кримське управління Россільгоспнагляду позбавило кримчан поставок з території України продуктів тваринного походження. Прес-служба відомства повідомляє, що на адміністративному кордоні з Кримом 118 разів зупиняли фури з м'ясом і рибою за минулий тиждень.


— У сумках і валізах громадян було виявлено 65 кг ковбасних виробів, 92 кг сала, 68 кг свинини, 45 кг м'яса птиці, 280 яєць, 28 кг меду, а також риба, морепродукти, різні види м'ясних виробів, м'ясні консерви, живі раки, інші товари, — повідомляє прес-служба.


Співробітники Россільгоспнагляду обшукують ручну поклажу та автомобілі громадян, які прямують до Криму через пункти пропуску «Армянськ», «Джанкой» і «Перекоп», і вилучають м'ясо, рибу і ковбаси як незаконний товар.
Нагадаємо, Україна з 27 вересня 2014 року ввела митне декларування вантажів в / з Криму відповідно до закону про вільну економічну зону (ВЕЗ). На товари, що перевозяться до Криму / з Криму, складається відповідна декларація. Якщо товари перевозяться на територію Криму, то це експортна декларація переміщення в режимі експорту вільної економічної зони; якщо товари перевозяться з кримської території, на них складається декларація імпорту на територію України.
Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про податковий і митний контроль у вільній економічній зоні (ВЕЗ) Криму і про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» на початку вересня 2014 року.
ФОТО: інтернет

QHA