СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму 3 тисячі людей візьмуть участь в заходах, присвячених святкуванню 9 травня.

На травневі свята у Сімферополі, Севастополі та Керчі проведуть військові паради, в яких, окрім військових, візьмуть участь і діти, яких «влада» півострова активно брала до «Юнармії».

— У складі 8 парадних батальйонів і 24 парадних рот центральними вулицями міст під акомпанемент зведених військових оркестрів пройдуть військовослужбовці органів військового управління Чорноморського флоту, екіпажі кораблів зі складу Кримської військово-морської бази, особовий склад Морської авіації, а також зведені парадні роти школярів з «Юнармії», — розповідає так званий начальник відділу інформаційного забезпечення Чорноморського флоту капітан першого рангу В'ячеслав Трухачов.

9 травня для жителів окупованого Криму російські силовики продемонструють різні види бойової техніки: танки Т-72Б3, бронетранспортери БТР-82А і БТР-80, береговий ракетний комплекс «Бастіон» та інше.

Нагадаємо, що окупанти з початку анексії активно мілітаризують суспільство в Криму. Окрім незаконного призову в російську армію повнолітніх жителів півострова, «влада» регулярно проводить заходи зі зброєю для дітей: приймають їх до лав «Юнармії Росії» і проводять лекції про роботу російських силовиків.

Раніше QHA повідомляло, що окупанти організували виставку військової техніки у Севастополі.

Джерело: Кримінформ

QHA