ХЕРСОН (QHA) -

Друга секція вежі висотою 150 метрів, що дозволить транслювати на анексований Росією півострів українські канали і забезпечить радіомовлення українських радіостанцій, була встановлена ​​2 грудня.

При зведенні вежі був присутній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

— З одного боку, ми будемо блокувати пропаганду російських ЗМІ, які отруюють мізки наших громадян. З іншого будемо подавати свою інформацію на неконтрольовані території, заявив Тука.

Роботи щодо подальшого зведення додаткових елементів конструкції та налаштування сигналу ведуться спільно з Національною радою з питань національного телебачення і радіомовлення.

Нагадаємо, як раніше повідомляло QHA, перша зустріч робочої групи Міністерства інформаційної політики з приводу інформаційної реінтеграції Криму відбулася 25 листопада. Метою зустрічі була розробка Стратегії інформаційної реінтеграції Криму, і зокрема розробка механізмів українського інформаційного мовлення на окупований півострів.

ФОТО: інтернет

QHA