КИЇВ (QHA) -

В Україні почав роботу Кримський регіональний центр Української асоціації міжнародного права (УАМП). Про це повідомив у своєму Facebook Радник голови глави Меджлісу кримськотатарського народу Арсен Жумаділов.

За його словами, УАМП представляють провідні юристи-міжнародники.

— У рамках потужної юридичної організації, що об'єднує провідних юристів-міжнародників країни, вперше створено окремий кримський напрямок. Зайве говорити про його актуальність. Вдячний за підтримку професору Володимиру Григоровичу Буткевичу, доценту Миколі Гнатовському і всім членам правління організації, — написав Жумаділов.

Радник голови глави Меджлісу кримськотатарського народу назвав напрямки роботи Кримського регіонального центру.

— Кримська автономія, захист прав людини в умовах окупації і на материку, питання деокупації і реінтеграції, перехідне правосуддя — усе це комплексні питання, де в новій конфігурації переплітаються інтереси людини, суспільства і держави. Ці зміни ми маємо обережно і правильно транслювати на мові права у нові форми, фахівцями належного академічного рівня.

Нагадаємо, раніше Арсен Жумаділов заявив, що проект змін до Конституції України щодо Криму — один з небагатьох програмних документів, які пропонують бачення майбутнього півострова. За словами Жумаділова, мета проекту змін — показати, яким буде Крим після деокупації.

QHA