КИЇВ (QHA) -

Російський адвокат Микола Полозов в інтерв'ю "Цензор.нет" заявив, що влада окупованого Криму жахливо поводиться з Бекіром Дегерменджі та Асаном Чапухом.

Полозов зазначив, що особисто знає цих активістів.

— Вони приходили підтримати Ахтема Чийгоза, вони літні, але міцні активісти національного руху, так мені здавалося. І коли одного доводять до мікроінсульту у Чапуха віднімається ліва сторона тіла, а Бекір Дегерменджі, у якого астма, мало не задихнувся в камері СІЗО, а в суді сидів з кисневою маскою з машини реанімації ... Чесно скажу, коли людина наполовину паралізована лежить у камері, їй там ніхто не допоможе, а інша задихається подібне ставлення не просто нелюдяне, але й видається мені садистською дикістю. Саму кримінальну справу стосовно них я вважаю надуманою, сказав він.

Полозов також розкритикував суд над Сервером Караметовим.

— 73-річний Караметов спробував вийти з одиночним протестом до суду. Незважаючи на хворобу Паркінсона, йому призначили штраф у 10 тисяч рублів і 9 діб у камері, сказав він.

Адвокат упевнений, що для російської влади в Криму зараз немає ніяких обмежень, "хіба що — поки не стріляють впритул у вагітних жінок, і то не факт".

Нагадаємо, російський адвокат Микола Полозов заявив, що українська влада і суспільство повинні "дати кримським татарам національну автономію".

Джерело: Цензор.нет

QHA