КИЇВ (QHA) -

Рішенням керівництва Київського національного медуніверситету імені Богомольця заступник декана по роботі з іноземними студентами Тетяна Тимохіна відсторонена від виконання обов'язків на час розслідування самогубства туркменської студентки Мукаддас Насирлаевої. Про це повідомляється на сайті університету.

Тимохіна була відсторонена від посади у зв'язку із її власною заявою.

— Університет докладає максимум зусиль, щоб сприяти встановленню обставин зникнення Мукаддас 30 січня, — йдеться у повідомленні.

У вузі також заявили, що готові всіляко сприяти правоохоронцям у розслідуванні зникнення Насирлаевої. Відзначається, що триває внутрішня службова перевірка.

Як повідомлялося, у Києві рятувальники шукають студентку з Туркменістану, яка стрибнула з моста Патона.

Нагадаємо, київська міська прокуратура №9 відкрила процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом доведення до самогубства студентки.

Мукаддас Насирлаева зникла безвісти 30 січня 2018 року. Дівчина готувалася стати стоматологом. Навчалася в англомовній групі і була старостою. За тиждень до її зникнення посольство Туркменістану попросило принести заяву про сприяння у вирішенні питання з дозволом на проживання в Україні, підписане деканом факультету НМУ ім. Богомольця.

Адвокат сім'ї Насирлаевих зазначив, що заступник декана розірвав заяву дівчини, навіть не прочитавши її.

Джерело: Київський національний медуніверситет імені Богомольця

QHA