КИЇВ (QHA) -

Служба безпеки України розпочала проведення більш ніж 25 обшуків у низки осіб, у тому числі журналістів, за підозрою у сприянні Росії в проведенні антиукраїнських акцій, повідомила у Facebook речник відомства Олена Гітлянська.

За її словами, обшуки санкціоновані і проводяться у різних регіонах країни.

Вона зазначила, що під час обшуків вилучено пропагандистські матеріали, зброю, вибухівку та багато інших доказів підривної роботи проти нашої країни.

— На жаль, серед цих громадян є ті, хто має відношення до журналістського цеху, але приналежність до професії не може бути індульгенцією від законної відповідальності за антидержавні дії. Тому просимо вас не давати передчасні оцінки до оприлюднення усіх матеріалів, — зазначила вона.

Нагадаємо, 8 лютого у Києві в редакції газети «Вісті» силовики провели обшук. За словами головного редактора «Вісті Мас-Медіа» Оксани Омельченко, люди в формі оточили ТРЦ «Гулівер» у центрі міста, де знаходилася редакція видання.

А 1 березня детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури провели санкціоновані обшуки в приміщенні Шевченківського районного суду Києва, а також за місцем проживання одного з суддів.

QHA