КИЇВ (QHA) -

На контрольному пункті в'їзду-виїзду «Чонгар» на адмінмежі з анексованим Кримом Служба безпеки України затримала жінку, яка організувала і проводила збір підписів за кандидата у президенти РФ Володимира Путіна на тимчасово окупованій території півострова у 2018 році. Про це написав генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

— Затримали громадянку України, яка, діючи в інтересах Російської Федерації, а також неурядової всеросійської громадської організації «Волонтери Перемоги», будучи довіреною особою кандидата у президенти Російської Федерації Путіна В.В., незаконно організувала і проводила на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь збір підписів на підтримку висування Путіна В.В. кандидатом на пост президента Російської Федерації на виборах 2018, — зазначив генпрокурор.

Генпрокурор зазначив, що збір підписів, відповідно до російського законодавства, є офіційною і обов'язковою процедурою підготовки до виборів президента РФ.

— Таким чином, ця громадянка України, беручи участь в офіційній процедурі підготовки до незаконного проведення на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь виборів президента РФ, сприяла Російській Федерації і неурядової всеросійської громадської організації «Волонтери Перемоги» у проведенні підривної діяльності проти України на шкоду її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності, — зазначив Луценко.

Згідно даних Громадського, йдеться про затримання керівниці кримського відділення російського громадського руху «Волонтери Перемоги» Олени Одновол.

Раніше повідомлялося, що на українському телебаченні досі транслюється рекламний ролик, в якому знявся пропагандист терористичної організації "ДНР" Михайло Бовдуй.

Джерело: Громадське

QHA