КИЇВ (QHA) -

На материковій Україні затримано колишнього так званого "заступника голови Севастопольської міськдержадміністрації" Олега Кизименка, повідомив на своїй сторінці у Facebook генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Кизименко, за версією слідства, сприяв створенню окупаційних органів влади в Криму і передавав окупантам службову документацію.

Затриманого підозрюють у веденні підривної діяльності проти України.

— Кримські управління СБУ і прокуратури на підставі судового рішення затримали громадянина Кизименка, який після окупації оголосив себе "заступником голови Севастопольської міської державної адміністрації". Слідство вважає, що на цій посаді він сприяв створенню окупаційних органів влади, передавав окупантам службову документацію, а також сприяв РФ у підривній діяльності проти України.

Нагадаємо, у червні співробітники СБУ затримали так званого колишнього заступника глави Оленівської сільради окупованого Криму, який сприяв проведенню незаконних референдумів і брав участь у виборах президента Росії на окупованому півострові.

У квітні на адмінмежі з окупованим Кримом на пункті пропуску "Чаплинка" затримали так званого "депутата" Євпаторійської міської ради", який брав участь у протиправній діяльності так званої "самооборони Криму".

QHA