СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

За отриманою інформацією, двох фігурантів справи «Хізб ут-Тахрір» Рефата Алімова і Арсена Джеппарова сьогодні примусово направляють на проходження стаціонарної психіатричної експертизи. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила дружина кримського політв'язнів Вадима Сірука Анна Богачова.

— Надійшла інформація, що сьогодні відвозять на стаціонарну психіатричну експертизу Рефата Алімова та Арсена Джеппарова. Арсену в п'ятницю зробили операцію на нозі і відразу після неї, ще до того як він повністю відійшов від наркозу, відвезли назад у СІЗО у звичайну камеру, не надавши необхідного лікування. Як і у випадку з Муслімом Алієвим, який проходить психіатричну експертизу зараз, необхідність цих експертиз під великим сумнівом. Каральна медицина знову в дії?

Як повідомляло раніше QHA, шістьом заарештованим у «справі Хізб ут-Тахрір» — Вадиму Сіруку, Інверу Бекірову, Емір-Усеїну Куку, Мусліму Алієву, Арсену Джеппарову та Рефату Алімову 3 листопада було вручено постанову слідчого ФСБ про направлення на проходження стаціонарної психіатричної експертизи .

Першим до психіатричної лікарні був направлений Муслім Алієв. За інформацією адвоката Едема Семедляєва, лікарі проводять експертизу некоректно, ставлячі Алієву провокаційні питання, підготовлені слідчими.

ФОТО: інтернет

QHA