МОСКВА (QHA) -

Український політв'язень Олег Сенцов дав згоду на підтримуючу терапію. Про це повідомили у прес-службі управління Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) у Ямало-Ненецькому автономному окрузі.

— Повідомляємо, що наразі засуджений Сенцов О.Г., який відмовився від прийому їжі, знаходиться під динамічним наглядом медичних працівників установи, де він відбуває покарання. На сьогодні Сенцов О.Г. почав отримувати підтримуючу терапію, на що дав свою згоду, — йдеться у повідомленні.

У ФСВП також підкреслили, що за час голодування у політв'язня не спостерігалося погіршення стану здоров'я.

— За час відмови від прийому їжі погіршення загального стану здоров'я не зареєстровано. На сьогодні стан його здоров'я задовільний, — заявили у прес-службі.

Повідомляється також, що з Сенцовим провели бесіду і проінформували про негативні наслідки голодування для організму.

QHA повідомляло, що український режисер Олег Сенцов, незаконно засуджений в РФ, розпочав голодування 14 травня, вимагаючи від російської влади звільнити українських політв'язнів.

Пізніше адвокат Дмитро Дінзе на брифінгу заявив, що Олег Сенцов голодуватиме до кінця.

Нагадаємо, спікер Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца заявила, що Україна розглядає усі можливі варіанти звільнення Олега Сенцова. Вона підкреслила, що можливий варіант обміну Олега Сенцова на директора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, якого затримали у Києві за підозрою у державній зраді.

Як відомо, наприкінці серпня 2015 року Північно-Кавказький військовий окружний суд Росії засудив Олега Сенцова до 20 років позбавлення волі.

QHA