МОСКВА (QHA) -

Український політв'язень Олег Сенцов отримує підтримуючу терапію в російській колонії. Про це повідомив адвокат Сенцова Дмитро Дінзе на своїй сторінці у Facebook.

— Стан Сенцова Олега наразі стабільний, сьогодні дізнавався. Він дійсно отримує підтримуючу терапію, — написав він.

Дінзе підкреслив, що дізнається подробиці про цю терапії 4 червня, коли зустрінеться з політв'язнем.

— Співробітники ФСВП чітко щодо терапії пояснити нічого не можуть, так як вони не медики. Терапією займається медична частина колонії. Більше нічого пояснити не можу.

QHA повідомляло, що Олег Сенцов дав згоду на підтримуючу терапію. У прес-службі ФСВП відзначили, що за час голодування у політв'язня не спостерігалося погіршення стану здоров'я.

Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов, незаконно засуджений в РФ, розпочав голодування 14 травня, вимагаючи від російської влади звільнити українських політв'язнів.

Речниця Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца заявила, що Україна розглядає усі можливі варіанти звільнення Олега Сенцова. Вона підкреслила, що можливий варіант обміну Олега Сенцова на директора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, якого затримали у Києві за підозрою у державній зраді.

Як відомо, наприкінці серпня 2015 року Північно-Кавказький військовий окружний суд Росії засудив Олега Сенцова до 20 років позбавлення волі.

QHA