ЛАБИТНАНГІ (QHA) -

Український режисер Олег Сенцов, незаконно засуджений в РФ, попросив свого адвоката Дмитра Дінзе рідше відвідувати його.

За словами адвоката, Сенцов не бачить сенсу в частих поїздках до нього, тому що навколо його справи нічого не відбувається.

Дінзе заявив, що наступного разу він відвідає свого підзахисного у серпні. Адвокат зазначив, що поки його підзахисному нічого не відомо про можливість звільнення.

— Для мене ж звучала фраза 25 липня, що у цей день мають запустити певний процес. Але ця інформація кулуарна і нічим не підкріплена. Що саме має запуститися, незрозуміло. Росія у цьому питанні мовчить, — сказав він.

Раніше Дмитро Дінзе заявив, що Сенцов відмовився від госпіталізації, незважаючи на погіршення стану здоров'я. В'язень Кремля заявив, що "протягне стільки, на скільки його вистачить". Сенцов висловив здивування, чому закінчилася активна кампанія підтримки українських політв'язнів з боку України і уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової.

Як писало QHA, мати українського політв'язня Людмила Сенцова звернулася до президента Росії Володимира Путіна з проханням про помилування політв'язня.

QHA