ЛАБИТНАНГІ (QHA) -

Олег Сенцов схуд на 15 кг, але припиняти голодування він не збирається, повідомила сестра в'язня Кремля Наталя Каплан, яка побувала в колонії «Білий ведмідь» у російському Лабитнангі.

За словами Наталі Каплан, Сенцов розчарований тим, що мало уваги приділяється іншим політв'язням і вважає, що якщо звільнять його одного, це буде "повним провалом". Сенцов просить, щоб приїжджали не тільки до нього, а й до інших політв'язнів, за яких він бореться.

— Зокрема, він просить Людмилу Денісову, незалежних лікарів, які намагалися до нього приїхати, консулів, владику Климента, щоб вони приїжджали до інших політв'язнів, щоб про них не забували, — сказала Каплан.

Говорячи про стан здоров'я українського режисера, вона зазначила, що зараз Сенцову набагато легше.

— Найважчий період — перші три тижні голодування. Зараз йому ставлять крапельниці. Без них він би вже не вижив. Припиняти голодування він не збирається. Сказав, що піде до кінця і вірить у перемогу. Налаштований оптимістично, — сказала вона.

Раніше адвокат в'язня Кремля Дмитро Дінзе повідомив, що стосовно Сенцова було декілька провокацій, щоб він підписав документи на отримання російського громадянства і, відповідно, отримання російського паспорта.

Джерело: Hromadske

QHA