МОСКВА (QHA) -

 

Український політв'язень Олег Сенцов написав листа російській правозахисниці Тетяні Щур. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

— 17 вересень Олег Сенцов написав листа. Сьогодні ми його отримали. Лист з двох частин. Одна — для колег з конкретними вказівками про постановку фільму за своєю п'єсою «Номери». Інша ... Про здоров'я не пише взагалі. А про що пише? В основному про те, що йому дуже не вистачає конкретної інформації ... про конкретні події, які відбуваються у світі навколо українських в'язнів у російських в'язницях, навколо цілей його голодування.

Тетяна Щур розповіла, що у Сенцова в камері зламався телевізор і «він не може навіть спостерігати, як Росія мирить Сирію».

— Закінчилася підписка на «Нову газету». Але ось це важливо: Випереджаючи вашу ініціативу — підписувати не треба. Можна лише особисто мені, і то у листопаді на перше півріччя 19-го року. АЛЕ ТАК ДАЛЕКО Я НЕ ЗАГЛЯДАЮ, — навела слова Сенцова правозахисниця.

Український політв'язень повідомив, що отримує по 10–15 листів на тиждень.

— І ще ось цитата: «Не ображайся на мене, якщо я буваю прискіпливий і різкий. З собою я ще більш жорстокий, повірте. Просто без такого конкретного підходу і конкретних цілей не буде конкретних результатів, а я звик робити все добре, від малих питань до великих, і звик перемагати!»

 

Раніше Олег Сенцов написав листа російським правозахисникам Миколі й Тетяні Щур, в якому попросив за нього не хвилюватися.

Раніше комісар Європейського союзу з питань юстиції Віра Юрова звернулася до Міністра юстиції РФ Олександра Коновалова із закликом негайно звільнити Олега Сенцова. Вона також закликала РФ забезпечити політв'язню необхідне лікування.

QHA