КИЇВ (QHA) -

Сестра Олега Сенцова Наталія Каплан опублікувала у своєму Facebook фрагмент листування з політв'язнем, з якого випливає, що він не вірить у своє звільнення.

— Поки Москалькова, ФСВП та інші з РФ говорять про користь голодування, що стан Сенцова не погіршився і взагалі все чудово. Сам Олег пише мені таке: "Те, що я скоро вийду і ми всі щасливо заживемо у Києві, я вже не вірю. Як і в багато чого іншого. Але це не означає, що я розклеївся або збираюся зніматися (мабуть, з голодування — прим .) я не здався у будь-якому випадку, просто я не вірю вже у щасливий кінець всієї цієї історії", — повідомила Каплан.

У листі сестрі Сенцов також написав, що у нього почалася гіпоксія, внаслідок чого німіють ноги і паморочиться голова.

— Стан у мене приблизно такий: стабільно-паскудний, до всіх старих спецефектів тепер ще додалася гіпоксія — це нестача кисню в органах, в основному серці й мозку. Туман в голові, все крутиться, тіло, голова і кінцівки німіють. Кровоносна система взагалі не справляється з харчуванням киснем організму. Ось я який став просунутий у медицині, — повідомив Сенцов сестрі.

Каплан також повідомила, що Сенцов написав заповіт на свою творчість.

— Олег додав, що постарається триматися, хоча живе зараз просто за інерцією. І так, він написав заповіт на свою творчість у разі смерті, і це сильно лякає, — написала Каплан.

Погіршення стану здоров'я Сенцова також підтвердив адвокат політв'язня Дмитро Дінзе.

— У нього вже почали відбуватися зміни в організмі: порушені серцево-судинна система, нирки, печінка. Сенцов стає все слабшим і йому важко вставати з ліжка, — повідомив Дінзе.

Нагадаємо, на конференції ОБСЄ з питань людського виміру, яка триває у Варшаві (Польща), відбулася акція на підтримку українського політв'язня Олега Сенцова і чеченського правозахисника Оюба Тітієва.

Джерело: Укрінформ, Facebook Наталі Каплан

QHA