КИЇВ (QHA) -

В'язень Кремля Олег Сенцов відмовив у зустрічі архієпископу Кримському і Сімферопольському Клименту, повідомила сестра українського режисера Наталя Каплан на своїй сторінці у Facebook.

За словами Каплан, Сенцов не є прихильником релігії. Разом з тим, сестра українського в'язня зазначила, що архієпископ не спитав дозволу на зустріч у Сенцова.

— Поза сумнівом ... до Олега у Лабитнангі приїхав архієпископ Климент. Так, він багато робить, у тому числі для політв'язнів ... Але ми домовлялися, що перед приїздом я запитаю в Олега, чи хоче він цієї зустрічі. Все ж таки Олег не є прихильником релігії, причому будь-якої. Питається, навіщо потрібні були ці домовленості?

Загалом, Олег категорично відмовився. Я розумію, що Климент з добрих спонукань. Але, люди добрі світлі православні, ви хоч розумієте, що не всі поділяють вашу думку, ви визнаєте існування іншої точки зору або атеїсти це не люди і їхня думка йде на три букви? Або вам пофігу на це все, вам видніше, як краще вчинити, і в людини питати не треба, — написала вона.

Разом з тим, Каплан закликала не спекулювати з цього приводу.

Відзначимо, архієпископ Кримський і Сімферопольський Климент є громадським захисником іншого українського політв'язня Володимира Балуха.

Раніше QHA повідомляло, що матері незаконно засуджених в Росії Олега Сенцова і Олександра Кольченка зустрілися вперше за 4 роки ув'язнення політв'язнів у РФ. Матері в'язнів Кремля записали відеозвернення до президента Петра Порошенка з проханням посприяти якнайшвидшому звільненню політв'язнів.

QHA