КИЇВ (QHA) -

Сервіс Booking.com заборонив можливість бронювання житла в окупованому Криму. Про це повідомляється на сайті компанії під час спроби забронювати житло на анексованому півострові.

— На жаль, наразі на нашому сайті неможливо забронювати проживання в Криму з метою відпочинку, — повідомляється на сайті.

У свою чергу, власниця одного з хостелів у селищі Судак на своїй сторінці у Facebook заявила, що зверталася до компанії, з якої їй надіслали офіційну відповідь. У відповіді компанії сказано, що бронювання обмежено через санкції Євросоюзу.

— Компанія Booking.com завжди прагне дотримуватися усіх відповідних і чинних законів, які діють на території, де вона працює. Оскільки Booking.com B.V. базується у Нідерландах, ми маємо дотримуватися торгових санкцій ЄС щодо Криму. Згідно з санкціями, компанії Booking.com заборонено пропонувати будь-які послуги, безпосередньо пов'язані з туристичною діяльністю в Криму, — написала вона.

QHA повідомляло, що оренда житла в Криму різко подорожчала. В окупованому Криму середня ставка оренди квартир збільшилася на 9,8% і становить 21 тисячу 495 рублів на місяць. Гендиректор порталу «Мир квартир» на анексованому півострові Павло Луценко зазначив, що ціни тільки починають підвищуватися.

QHA