КИЇВ (QHA) -

Представники прокуратури відмовляли українського політв'язня Олега Сенцова від голодування. Про це повідомила сестра Сенцова Наталія Каплан.

— Сьогодні в Олега був лікар. Він ходить до нього кожного дня. Оцінює його стан як стабільний. У Олега була холодна камера і йому посилили опалення. У нього вже були представники прокуратури і Федеральної служби виконання покарання. Вони відмовляли його від голодування, але він як і раніше стоїть на своєму, — зазначила вона.

Сестра політв'язня вважає, що немає підстав не довіряти лікарям, оскільки в колонії намагатимуться підтримувати стан Сенцова.

— Наступного тижня до нього ще раз поїде адвокат і ще раз з усіма переговорить. Нікого іншого поки не допускають, — повідомила вона.

Нагадаємо, спікер Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца заявила, що Україна розглядає усі можливі варіанти звільнення Олега Сенцова. Вона підкреслила, що можливий варіант обміну Олега Сенцова на директора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, якого затримали у Києві за підозрою у державній зраді.

У Росії прокоментували заяву українського МЗС і відзначили, що від України не надходило жодних ініціатив щодо обміну.

Раніше адвокат Дмитро Дінзе на прес-брифінгу заявив, що Олег Сенцов голодуватиме до кінця.

QHA повідомляло, що Сенцов розпочав голодування 14 травня, вимагаючи від російської влади звільнити 64 українських політв'язнів.

Джерело: Громадське радіо

QHA