КИЇВ (QHA) -

Український політв'язень Олег Сенцов не перебуває у передсмертному стані. Про це повідомила сестра Сенцова Наталя Каплан на своїй сторінці у Facebook.

— Не говорила я нічого про «передсмертний стан» Олега. Або знову щось не так зрозуміли, або для красного слівця зафігачіли. Панікери, спіть уже, похорону не буде, не дочекаєтеся, — написала вона.

Нагадаємо, британське видання Independent опублікувало нібито слова Каплан про те, що Сенцов знаходиться у передсмертному стані. У виданні відзначили, що, за словами сестри політв'язня, Сенцов погодився брати по дві або три ложки харчової суміші на день, проте для нього цього недостатньо через проблеми з серцем.

QHA повідомляло, що Олег Сенцов попросив свого адвоката Дмитра Дінзе рідше відвідувати його, оскільки не бачить сенсу в частих поїздках, так як навколо його справи нічого не відбувається.

Раніше Дмитро Дінзе заявив, що Сенцов відмовився від госпіталізації, незважаючи на погіршення стану здоров'я. За його словами, Сенцов висловив здивування, чому закінчилася активна кампанія підтримки українських політв'язнів з боку України і уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової.

QHA