СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

На обличчі Володимира Балуха не залишилося живого місця — шкіра обтягує кістки, але він відмовляється припиняти голодування, заявив громадський захисник в'язня Кремля архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент.

За словами архієпископа, в українця серйозні проблеми зі здоров'ям, він відчуває біль в області грудної клітини.

Климент заявив, що у такі моменти Балух починає задихатися.

— У Володі вже досить довго болить в області грудної клітини, особливо коли він нервує. У такі моменти він починає задихатися. Лікарів, яким Володя довіряє, до нього не допускають. Ми не нагнітаємо ситуацію — він дійсно дуже погано себе почуває. На обличчі Балуха не залишилося живого місця — шкіра обтягує кістки. Але він відмовляється припиняти голодування. Володя має намір дійти до кінця: або перемогти, або опинитися в труні, — розповів архієпископ.

Климент зазначив, що після 2 липня, коли буде оголошено вирок, Балуха можуть відправити на етап в колонію і касація про його дострокове звільнення, швидше за все, затягнеться.

— Тоді контролювати ситуацію буде неможливо, адже етап в колонію може затягнутися на декілька тижнів. Ми не зможемо знати, де Володя перебуватиме увесь цей час, — повідомив він.

Адвокату Ользі Дінзе Балух пообіцяв, що буде пити воду, хоча архієпископ не вірить, що він так вчинить.

— Він же оголосив про сухе голодування, і це було аж ніяк не емоційне рішення, — підкреслив Климент.

Нагадаємо, сьогодні 26 червня минає 100-й день голодування Балуха. Він відмовився від прийому їжі 19 березня, висловлюючи таким чином протест проти сфабрикованої проти нього кримінальної справи.

Раніше український МЗС констатував значне погіршення здоров'я Володимира Балуха. Адвокат в'язня Кремля Ольга Дінзе повідомила, що здоров'я українського активіста погіршилося. За словами Дінзе, у Балуха сталося защемлення нерва. Адвокат повідомила, що Володимира Балуха перевели у нову камеру.

Джерело: Gordon.ua

QHA