ДОНЕЦЬК (QHA) -

Штаб АТО заявляє, що поширення інформації про нібито захоплення ДФС українськими військовими, є черговою провокацією з боку терористів.

— У зв'язку з поширенням окремими інтернет-ресурсами інформації про нібито захоплення українською стороною об'єктів Донецької фільтрувальної станції для проведення обстрілів неконтрольованих України територій, прес-центр штабу АТО заявляє, що ця інформація не відповідає дійсності та поширюється з метою реалізації чергової провокації з боку російсько-окупаційних військ, — йдеться в повідомленні.

У штабі АТО підкреслили, що українська сторона не порушує взятих на себе зобов'язань у рамках Мінських домовленостей. У складі сил антитерористичної операції знаходяться виключно підрозділи Збройних сил України та інших військових формувань, створених відповідно до законів України. Сили антитерористичної операції ніколи не застосовували і не будуть застосовувати зброю проти мирних жителів Донбасу.

Нагадаємо, раніше в деяких російських і українських ЗМІ з'явилася інформація про те, що ЗСУ нібито захопили об'єкти Донецької фільтрувальної станції для ведення з її території провокаційного вогню по окупованим територіям.

Донецька фільтрувальна станція забезпечує водою Донецьк, Ясинувате, Василівку, Спартак, Авдіївку, Красногорівку і Верхньоторецьке.

ФОТО: інтернет

QHA