СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Силовики в окупованому Криму не пояснили причину обшуків у будинку кримських татар Айдера і Арсена Бекірових, які провели сьогодні вранці, 18 вересня. Про це повідомив юрист Назім Шейхмамбетов, передає громадське об'єднання «Кримська солідарність» у своєму Facebook.

— Зрештою, слідчі заходи закінчилися, їх проводили співробітники МВС. Пояснення, на якій підставі проводилися заходи, нам не було надано.

Шейхмамбетов підкреслив, що під час слідчих заходів нікого не затримали.

Окрім того, ніхто з сім'ї Бекірових раніше не був помічений «у будь-яких протиправних діях», зазначив юрист.

— Прикметно, що дружина Арсена (брата Айдера) — вчитель кримськотатарської мови у школі. Самі господарі будинку — звичайні громадяни, кримські татари. Один з братів займається ремонтом автомобілів, інший — будівельник. Люди, за словами їхніх сусідів, пристойні. Старанна і показова сім'я.

За словами юриста, жителі району — переважно кримські татари — прийшли підтримати Бекірова.

— Це говорить про те, що наш народ не сприймає ті акти репресій, які систематично проводяться протягом вже більше чотирьох років. Проведена політика не знаходить відгуку серед кримськотатарського населення.

QHA повідомляло, що силовики в Криму прийшли з обшуками до кримських татар Айдера і Арсена Бекірових. До будинку кримських татар підігнали автозаки.

QHA