СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Силовики проводять обшук в будинку кримського татарина Абдулли Якубова у Старому Криму (окупований Крим). Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» на своїй сторінці у Facebook.

— Проводяться слідчі дії в будинку, де мешкає Абдулла Якубов, бізнесмен, меценат багатьох свят, шанована людина, багатодітний батько. Адреса: Старий Крим, вул Жовтнева, 45.

Поблизу будинку кримського татарина затримали декількох активістів, зокрема, батька Герая Куламетова Зекія і сестру Ріану Куламетову. Жінка вела прямий ефір з місця проведення заходів підконтрольними Кремлю силовиками.

— Їх провели в будинок, де проводиться обшук, — додали в громадському об'єднанні.

QHA повідомляло, що 4 вересня силовики провели декілька обшуків в будинках кримських татар. Зокрема, обшук провели у Марлена Мустафаєва і Зареми Куламетової.

Силовики не назвали причини обшуків у Мустафаєва, а під дім кримського татарина підігнали автозак. За попередніми даними, обшук ініціювала ФСБ.

Перед обшуком в будинку Зареми Куламетової, її саму невідомі на двох автомобілях викрали і відвезли у невідомому напрямку. У момент викрадення жінка перебувала в парку на громадських роботах.

QHA