СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Силовики проводять обшук в будинку активіста кримськотатарського народу Ленура Аблязімова у Ленінському районі пос. Іллічівка. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— У будинку активіста кримськотатарського народу Лєнура Аблязімова у Ленінському районі пос. Іллічівка йдуть слідчі заходи. Обставини з'ясовуються, — йдеться у повідомленні.

У «Кримській солідарності» відзначили, що раніше у Аблязімова вже проводили обшуки.

QHA повідомляло, що після обшуків у селі Курське 26 липня окупанти затримали двох підлітків — Ескендера Абдувелієва і Сейтумера Асанова.

Силовики в окупованому Криму заявили, що «знайшли» гільзи в будинку Сейтумера Асанова під час обшуків у його будинку. Вони внесли гільзи у протокол в якості речових доказів у присутності понятих, яких привезли з собою.

У травні 2018 року неповнолітні хлопці нібито зняли російський прапор з будівлі сільської ради у Курському і викинули його. За цим фактом було порушено кримінальну справу за ст. 329 КК. Санкція цієї статті передбачає обмеження волі, примусові роботи, арешт або позбавлення волі.

QHA