СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Силовики у місті Старий Крим в окупованому Криму проводять обшук в будинку кримської татарки Зареми Куламетової, при цьому її саму невідомі на двох автомобілях викрали і відвезли у невідомому напрямку. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» на своїй сторінці у Facebook.

— Стало відомо, що сьогодні, 4 вересня 2018 року, близько дев'ятої години ранку, невідомі на двох машинах («Патріот» і біла Газель без номерів) викрали жительку м. Старий Крим Зарему Куламетову.

У момент викрадення жінка перебувала в парку на громадських роботах.

— Очевидці повідомляють про автозаки на в'їзді до м. Старий Крим, — додали у «Кримській солідарності».

Раніше QHA повідомляло, що «Кіровський районний суд» визнав винною Зарему Куламетову в «образі представника влади». «Суд» призначив їй 250 годин примусових робіт і виплату компенсації у розмірі 20 тисяч рублів.

Нагадаємо, 22 січня в будинок Зареми Куламетової увірвалися співробітники «поліції» і вимагали пояснень у зв'язку із нібито скаргою, яка надійшла на її адресу, про образу «начальника МВС Росії у Кіровському районі». Самої скарги у них не було, у зв'язку із чим Зарема Куламетова відмовилася спілкуватися, і силовики змушені були піти.

Однак, 5 лютого, Куламетову викликали до «Кіровського райвідділку поліції». Цього разу їй повідомили, що вона підозрюється в образі співробітника поліції. Вона нібито образила поліцейського, «погрожуючи його життю та здоров'ю», у день затримання її сина Гірая Куламетова.

QHA