СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Силовики в окупованому Криму проводять обшук у мікрорайоні Фонтани – 5 (Сімферополь) в будинку кримських татар Айдера і Арсена Бекірових. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— У Сімферополі в мікрорайоні Фонтани – 5 в будинку Айдера і Арсена Бекірова проводять обшук. Зі слів сусідів, Арсен працює будівельником, його рідний брат Айдер (1983 року народження) займається ремонтом машин у домашніх умовах. Дружина Арсена — Ельміра — працює вчителем кримськотатарської мови у школі.

До будинку кримських татар підігнали автозаки. У будинку перебуває літня жінка, якій під час обшуків стало зле.

— У будинку літня жінка Ліля ханум — 62 роки, хворіє. Під час обшуку їй стало зле. Викликали карету швидкої допомоги. "Швидка" надала першу допомогу і поїхала, стан жінки стабілізувався.

QHA повідомляло, що підконтрольні Кремлю силовики провели обшук в будинку кримської татарки Зареми Куламетової. Перед цим жінку викрали. У момент викрадення вона перебувала в парку на громадських роботах.

Пізніше з'ясувалося, що силовики привезли Куламетову в будинок її сина, де також проводився обшук. За словами представника уповноваженого з дотримання прав жителів АР Крим і міста Севатополя Ісмаіла Халікова, це перший випадок, коли силовики в окупованому Криму викрали жінку.

QHA