СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Спецборт МНС Росії транспортує сімох постраждалих у Керченському політехнічному коледжі з анексованого Сімферополя до Москви. Про це повідомили у прес-службі «управління» МНС Росії в Криму.

— Для проведення санітарної евакуації усі пацієнти були транспортовані з міста Керч в аеропорт Сімферополя гелікоптерами Мі-8 МНС Росії, — йдеться у повідомленні.

Наразі спецборт вже вилетів із Сімферополя до Москви.

Усіх постраждалих під час транспортування супроводжують фахівці МНС, центру медицини катастроф і центру екстреної психологічної допомоги МНС Росії.

З рештою постраждалих і родичами загиблих в Криму продовжують працювати психологи.

 

QHA повідомляло, що у результаті вибухів і стрілянини 17 жовтня у Керченському політехнічному коледжі вбито 21 особу, ще близько 50 постраждали. При цьому, семеро постраждалих залишаються у вкрай тяжкому стані. У Криму оголосили триденну жалобу.

Підозрюваний у нападі керчанин Владислав Росляков готувався до того, що сталося, і 8 вересня отримав дозвіл на рушницю. За декілька днів до нападу він придбав близько 150 набоїв.

У зв'язку з трагедією, «голова» Криму Сергій Аксенов пообіцяв, що з бюджету Росії родинам загиблих у коледжі виділять по 1 мільйону рублів, а постраждалим — по 500 тисяч рублів.

Прокуратура АРК після події порушила кримінальну справу за статтею "теракт". Росія також порушила справу за аналогічною статтею, проте пізніше перекваліфікувала статтю на "масове вбивство".

Сьогодні, 18 жовтня, «уряд» Криму опублікував імена 20 загиблих в коледжі у Керчі, серед яких — 9 неповнолітніх. До списку загиблих також входить Владислав Росляков, який, ймовірно, наклав на себе руки.

QHA