СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Син відомого латиноамериканського революціонера і прихильника комуністичних ідей Че Гевари Ернесто Гевара заявив, що Крим є російською територією. Про це він сказав журналістам під час візиту до окупованого Росією Сімферополя.

— У нас (кубинців — ред.) є інформація. Ми знаємо, що Крим російський, що Крим — це Росія, — заявив він.

Також Ернесто Гевара під час відкриття у Сімферополі виставки архівних фотодокументів, присвяченій його батьку, зазначив, що його не лякають американські санкції.

— На мене можуть будь-які санкції накладати. Безглузді ідеї Сполучених Штатів ніяк мене не цікавлять, я просто не звертаю на них уваги, — заявив він.

Раніше повідомлялося, що в Росії перевірять на екстремізм слова телеведучої і колишнього кандидата у президенти РФ Ксенії Собчак про статус Криму.

Раніше Собчак заявила, що в окупованому Криму потрібно провести референдум, оскільки просто так Крим віддати Україні не вийде. Вона зазначила, що у референдумі мають взяти участь не тільки жителі Криму, але й жителі України і Росії.

Вона також вважає, що бідність росіян безпосередньо пов'язана з анексією у 2014 році Криму. За її словами, поки люди не бачать цього взаємозв'язку.

Пізніше Собчак заявила, що жителі окупованого Криму стали заручниками Росії.

QHA