СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Син політв'язня кримськотатарського активіста Марлена Асанова Мамут написав зворушливого листа про затриманого силовиками кримського татарина Сервера Мустафаєва. Про це повідомила дружина політв'язня Сейрана Салієва Муміне на своїй сторінці у Facebook.

Син Асанова зазначив, що, коли побачив силовиків біля будинку Сервера Мустафаєва, то одразу зрозумів, що у нього обшук.

— Коли я їхав вранці в школу і побачив біля будинку Сервера аг'а поліцейську машину, то одразу зрозумів, що обшук і його відвезуть як мого батька та інших, — написав він.

Він додав у листі, що Мустафаєв завжди допомагав іншим.

Відзначимо, 21 травня в окупованому Криму в Бахчисараї силовики провели обшуки в будинках кримських татар Сервера Мустафаєва і Едема Смаілова. У будинку Едема Смаілова заблокували трьох дітей, його дружину в будинок не впустили. До Мустафаєва силовики не пустили адвоката Еміля Курбедінова.

Незабаром МЗС України заявило, що російські окупанти намагаються придушити свободу кримських татар. Київ апелюватиме до міжнародних судів у зв'язку із затриманням Мустафаєва і Смаілова.

Пізніше стало відомо, що кримськотатарські активісти Сервер Мустафаєв і Едем Смаілов, затримані силовиками, будуть включені до так званої "другої бахчисарайської групи", яка проходить у надуманій справі "Хізб ут-Тахрір".

QHA