СІМФЕРОПОЛЬ/АКЪМЕСДЖИТ (QHA) -

Протягом найближчого тижня на півострові буде досить тепло і сухо. Денна температура сягатиме 13-14 градусів вище нуля, а нічна не опуститься нижче нуля. Про це повідомив провідний фахівець центру погоди ФОБОС Євген Тишковець, передають «РІА Новини».

- З учорашнього дня в кліматичну норму температурний фон увійшов після мішка холоду, в якому опинився на кілька днів Крим, і сьогодні ми спостерігаємо в Сімферополі слабкі заморозки до -2-3 градусів, вдень яскраво світить сонце і до + 11 + 12. Це цілком укладається в рамки кліматичних норм. За нашими оцінками, в найближчий тиждень, а може бути, навіть дев'ять днів ситуація буде визначатися південно-західною периферією Сибірського антициклону, тому збережеться сонячна суха погода. Ніяких опадів, вітер східних напрямків. І температура коливатиметься біля нульової позначки. Вдень все ті ж цілком комфортні для цього часу + 8-13, + 9-14, - розповів він.

За словами синоптика, кримчанам слід очікувати відносно холодну зиму, проте їх порадує рання весна. Тишковець зазначив, що довгострокові прогнози мають точність не більше 60%, але розрахунки показують, що грудень і січень будуть холодними.

- Лютий укладається в норму, а в березні, особливо це стосується центральних, східних, північних районів півострова, стане тепліше, ніж звичайно. Тобто, весна буде наступати з випередженням графіка, - спрогнозував фахівець центру погоди ФОБОС.

ФОТО: інтернет

QHA