КИЇВ (QHA) -

Державна авіаційна служба України оштрафує сирійську компанію Cham Wings Airlines за польоти в анексований Крим, йдеться у заяві відомства.

Як повідомив начальник юридичного управління Державіаслужби Віктор Авдєєв, отримавши від МЗС необхідну інформацію про сирійську авіакомпанію, відомство оформить протокол про накладення штрафу.

За його словами, це стандартна практика у разі накладення штрафів на іноземні авіакомпанії.

— Ми направили авіаперевізнику офіційне запрошення до Державіаслужби для розгляду справи по суті правопорушення, на якому і буде ухвалено рішення про накладення / не накладення штрафу. Його розмір стандартний для будь-якого з порушників нашої заборони за польоти до Криму — від 85 до 136 тисяч гривень, — сказав чиновник.

Відзначимо, у квітні в окупованому Криму відбувся так званий Ялтинський міжнародний економічний форум. В аеропорт Сімферополя прибула делегація з Сирії. За даними Державіаслужби, Cham Wings Airlines здійснила два рейси у квітні — з Сочі до Сімферополя і назад. Окрім того, за словами Авдєєва, згідно з указом президента від 14 травня, Cham Wings Airlines вже внесена до переліку списку санкцій.

Раніше QHA повідомляло, що Сирія планує поставляти фрукти в окупований Севастополь.

А прем'єр-міністр Сирії Імад Хаміс запропонував зробити Тартус і Севастополь містами-побратимами.

Джерело: РБК

QHA