ДАМАСК (QHA) -

Депутат Держдуми від окупованого Севастополя Дмитро Бєлік під час свого візиту до Сирії обговорив з прем'єр-міністром країни Імадом Хамісом питання поставок фруктів в анексований Росією Крим.

— На зустрічі йшлося як про символічні жести — пропозиції зробити Тартус і Севастополь містами-побратимами, так і про спільні економічні проекти. Наприклад, Імад Хаміс запропонував налагодити поставки фруктів з Сирії до Севастополя. А з нашого міста до САР може здійснюватися поставка російського зерна, — заявив колаборант.

Окрім цього, сторони обговорили питання співробітництва між окупованим Севастополем і Сирією.

— З огляду на те, що Сирію не надто хвилюють економічні санкції, під якими знаходиться Севастополь, пропозиції, які мені вдалося обговорити з прем'єром Сирії, можуть серйозно підтримати економіку нашого міста, — заявив Бєлік.

Він зазначив, що усі можливі шляхи співпраці з Сирією обговорить з так званим губернатором Севастополя Дмитром Овсянніковим.

QHA повідомляло, що окупанти не пропустили в анексований Росією Крим з України 105,4 кг продукції тваринного походження. Заборонені до ввезення товари виявили у ручній поклажі громадян і багажі особистого автотранспорту в пунктах пропуску «Армянськ», «Джанкой» і «Перекоп». В основному українці везли солоне сало, морожену рибу і яйця.

Джерело: РИА Крым

QHA