КИЇВ (QHA) -

Активісти ЛГБТ-спільноти мають намір провести акції протесту у зв'язку із новорічним випуском «Вечірнього кварталу» від «Студії Квартал 95», який назвали ксенофобським.

У Запоріжжі акція відбудеться о 14:00 під назвою «Запоріжжя за адекватний гумор». Про це повідомила організатор "Київ-прайду", правозахисниця Софія Лапіна.

За її словами, організатор запорізької акції Дмитро Калінін вже отримав публічні погрози на свою адресу.

Лапіна повідомила, що 13 січня акцію протесту збираються провести у Харкові.

Нагадаємо, вчора телекомпанія «1+1» офіційно вибачилася за один з епізодів новорічного випуску «Вечірнього кварталу» від «Студії Квартал 95», який представники ЛГБТ-спільноти назвали ксенофобським.

Вчора о 14:00 біля офісу телеканалу "1+1" у Києві відбулася акція протесту представників ЛГБТ-спільноти проти сцени з Буратіно "Студії Квартал 95".

Протестувальники заявили, що у своєму новорічному виступі "95 квартал" показав "гомофобні сцени".

Нагадаємо, користувачів соцмереж обурив номер новорічного «Вечірнього Кварталу» про актора Ніжинського театру юного глядача, який вчинив камінг-аут, після чого колеги почали над ним насміхатися.

Дія номера відбувається на репетиції вистави про Буратіно. Головний герой заявив, «що він тепер не він, а вона». У відповідь інші актори та режисер відмовляються подавати йому руку, жартують, що «від нього ж не народиться новий чоловічок», оголошують його ганьбою Папи Карло та всіляко обігрують образливі епітети щодо гомосексуалістів.

QHA писало, що в "Студії Квартал 95" також вибачилися за відверті жарти, які могли когось образити, і видалили відео з телеканалу в YouTube.

QHA