СІМФЕРОПОЛЬ (QHA) -

Раніше влада російського Криму обіцяли, що замість базару нічого будувати не будуть, а тут буде розміщуватися пішохідна зорна, проте своєї обіцянки таки не виконала.

Своє обурення щодо цього висловив депутат Сімферопольської держдуми Степан Кіскін.

Подвійні стандарти: спочатку представники адміністрації заявили, що через торговців по вул. Козлова виникає безліч незручностей для жителів довколишніх будинків, а що, запитується, парковка біля базару і супроводження його шумом і вихлопними газами, сприятимуть комфортному проживанню місцевих жителів? – пише він у Фейсбук.

На думку Степана Кіскіна, необхідно перенести Центральний базар за місто, на спеціально підготовлений майданчик, відкрити вул. Козлова для вільного проїзду, а на місці базару посадити хвойно-листовий парк.

Нагадаємо, 6 липня відповідно до приказу кримської влади почався демонтаж базару по вулиці Козловав Сімферополі. Від ранку на місце прибули правоохоронці, а територія була обгороджена металевим забором.

Обуреним торговцям , котрі намагалися пікетувати Раду міністрів Криму, пообіцяли надати альтернативне місце для торгівлі, проте така пропозиція викликала у підприємців шквал негативних емоцій, адже, за їхніми словами, на базарі по вулиці Козлова працювали майже 400 торговців, а навзаєм було запропоновано лише 115 робочих місць на меншій площі.

QHA