КИЇВ (QHA) -

У поліції є «залізні аргументи» на користь версії про самогубство українського режисера Леоніда Кантера. Про це сьогодні заявив начальник сектора комунікації Генерального управління Нацполіції у Чернігівській області Сергій Бриль у коментарі кореспонденту QHA

— Речові докази — вогнепальне поранення і передсмертна записка, за висновками судмедекспертів, говорять про те, що людина добровільно пішла з життя, — сказав він.

Він також уточнив, що, незважаючи на основну версію, за даним фактом відкрито кримінальне провадження і проводяться усі необхідні оперативні слідчі дії.

— Ми намагаємося з'ясувати причину самогубства, адже він людина творча, у нього було багато планів і не до кінця зрозуміло, що змусило піти його на такий вчинок. У рамках процесуальних дій опитуються усі родичі та знайомі й всі необхідні матеріали направлені на експертизу, — підкреслив Бриль.

Він додав, що характер вогнепального поранення і передсмертна записка підтверджують версію про самогубство.

Нагадаємо, український режисер і співзасновник арт-хутора «Обирок» Леонід Кантер застрелився у Чернігівській області вчора, 4 червня. Про це повідомили у прес-службі поліції Чернігівській області у Facebook.

QHA